Portál www.atlasskolstvi.cz

Portál www.atlasskolstvi.cz byl vytvořen, aby zpřístupnil prostřednictvím internetu co nejširšímu okruhu zájemců kvalitně zpracované a průběžně aktualizované informace o nabídkách vzdělávacích programů škol v ČR. Portál obsahuje informace z publikací Atlas školství - přehled středních škol, Atlas školství VOŠ, JŠ a VOŠ ČR a Atlas školství ZŠ.

Portál slouží především žákům a jejich rodičům jako nástroj k usnadnění rozhodování o volbě dalšího studia a také výchovným a profesním poradcům jako cenný, snadno dostupný informační zdroj. Aplikace www.atlasskolstvi.cz umožňuje rychlé vyhledání školských zařízení, která poskytují požadované vzdělávání. Uživatel získává přístup k základním údajům o škole, nabízených oborech a přijímacím řízení, ale také k rozšiřujícím informacím o zaměření, aktivitách a zázemí škol prostřednictvím jejich prezentačních článků doplněných fotografiemi. Data jsou průběžně aktualizována s ohledem na dobu výběru studia a podávání přihlášek. Celá aplikace je vytvořena tak, aby v uživatelsky příjemném prostředí poskytovala přehledně a rychle maximální množství informací.

Pro školy: Máte-li zájem umístit reklamu Vaší školy na tento portál, nabízíme Vám prezentaci formou článku (s fotografiemi, logem), který se bude zobrazovat u tabulky se základními informacemi o Vaší škole.
Pro firmy: Firmám nabízíme bannerovou reklamu, prezentaci formou PR článků, případně reklamu dle individuální dohody.

Statistiky návštěvnosti portálu si můžete stáhnout přímo na stránkách Atlasu školství ZDE.

Máte-li zájem o bližší informace, kontaktujte nás.www.atlasskolstvi.cz